DevReview #7 O karierze programisty z Michałem Francem

W końcu udało się dotrzymać słowa i nowy odcinek podcastu pojawia się równo po dwóch tygodniach (huraaa!). Gościem tego epizodu był Michał Franc – programista/team leader, speaker, blogger oraz współorganizator wirtualnej konferencji dotnetConf PL. Razem z Michałem porozmawialiśmy o karierze programisty. Kiedy i od czego rozpocząć naukę? Czy studia są niezbędne do osiągnięcia sukcesu? Czy karierę zaczynać w małych firmach czy w korpo? Jakie są najczęstsze błędy popełniane przez młodych adeptów programowania? Tego wszystkiego dowiecie się po wysłuchaniu dzisiejszego nagrania :) Oczywiście zachęcam Was do komentowania i zadawania pytań w komentarzach lub innymi kanałami komunikacyjnymi. Wszystkie linki znajdziecie poniżej !

Tymczasem rozluźnijcie się i posłuchajcie…
 

Odcinek możecie pobrać bezpośrednio z SoundCloud-owego playera. Przypominam Wam także o kanale RSS podcastu na iTunes :)

 

UWAGA!


logo

Przypominam wszystkim, że 5 listopada w godzinach 15:00 – 22:00 odbędzie się wirtualna konferencja współorganizowana przez Michała – dotNetConfPL. Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie dotnetconf.plPoprzednie edycje były bardzo fajne, a co ważniejsze nie wymagają od Was żadnego wysiłku (no może poza włączeniem streama :D). Wszystkich zainteresowanych zapraszam !

 


LINKI:

 

 

You may also like...

Don’t miss new posts!

If you enjoy reading my blog, follow me on Twitter or leave a like on Facebook. It costs nothing and will let you be up to date with new posts :)