20 lipca, 2024

Wieczysta rozpoczyna rewolucję: Gwiazdor opuszcza klub. Kontrowersyjne zakończenie na deser.

Wieczysta rozpoczyna rewolucję: Gwiazdor opuszcza klub. Kontrowersyjne zakończenie na deser.

Mimo to piłkarze Sławomira Peszki mogą czuć się dumni, gdyż po nieudanym ubiegłym sezonie, wreszcie udało im się zdominować rywali. Trudno jednak się dziwić, zwłaszcza że w zespole występują tacy zawodnicy jak m.in. Michał Pazdan, Maciej Jankowski czy Rafał Pietrzak.

Thibault Moulin odchodzi z Wieczystej Kraków. „To świadczy o polityce klubu”

Na początku 2022 roku do drużyny dołączył również były piłkarz Legii Warszawa – Thibault Moulin, który podpisał z klubem 2,5-letni kontrakt. Przez ten okres rozegrał dla niej jednak tylko 26 spotkań, w których strzelił trzy gole. Jak się okazuje, jego pobyt w dobiegł właśnie końca. Piłkarz poinformował o tym w środę w mediach społecznościowych.

„Kilka słów o mojej przygodzie, odkąd przyjechałem do Wieczystej. Przygodzie, podczas której dwukrotnie wygrałem ligę oraz zdobyłem jeden puchar…” – rozpoczął – „Niestety przytrafiły mi się dwie poważne – kolana, a także złamana noga. Ostatni uraz przydarzył mi się w złym momencie, przez głupiego zawodnika” – oznajmił na portalu X.

Nie obyło się jednak bez w kierunku władz klubu. „Jestem gotowy do po tych kontuzjach. Mój kontrakt z Wieczystą nie zostanie jednak przedłużony. Na szczęście nie chodzi o mój poziom sportowy, tylko świadczy o polityce tego klubu. Czekam na nowe wyzwania” – podsumował.

Na ten moment nie wiadomo, dlaczego obie strony się rozstają, gdyż Wieczysta nie poinformowała jeszcze nawet o zakończeniu współpracy. Mimo wszystko trudno sobie wyobrazić, że ktoś będzie płakał za piłkarzem, zwłaszcza że w ostatnich dniach dopięto sporo nowych transferów. czy też hiszpański skrzydłowy Daniel Sandoval.