20 lipca, 2024

Kibole opluli i wyrzucili pasażera z niemieckiego pociągu. Skandaliczne zachowanie na środku transportu publicznego

Kibole opluli i wyrzucili pasażera z niemieckiego pociągu. Skandaliczne zachowanie na środku transportu publicznego

Choć podczas trwającego nie brakuje naprawdę świetnych interakcji między kibicami, a fani na ogół potrafią świetnie bawić się w spokoju, to niestety mroczniejsza strona takich imprez również czasem pokazuje swoją twarz. Widac to było przede wszystkim podczas spotkań z udziałem bałkańskich reprezentacji.

Na Chorwacja – Albania można było usłyszeć wiele anty-serbskich okrzyków, co wywołało skandal, w efekcie którego Z kolei po tym spotkaniu reprezentant Albanii Mirlind Daku „. Euro 2024. Turcja, Albania, Serbia. Lista winnych się wydłuża Popis chamstwa dali także m.in. Turcy, którzy podczas meczu z Gruzją . Zaś do bojki między fanami obu nacji doszło nawet w… strefie kibica w Gorzowie Wielkopolskim. W najnowszym incydencie brali udział serbscy kibice.

Bojka na dworcu. Serbowie znowu w centrum uwagi Ich reprezentacja zagrała w czwartek 20 czerwca drugi mecz na Euro 2024. Po dramatycznej końcówce Serbom udało się wyrwać remis 1:1 ze Słowenią po golu Luki Jovicia w doliczonym czasie . Internet obiegło nagranie opublikowane przez dziennikarza francuskiego portalu MadeInFoot Doriana Bonzoma, który jechał pociągiem wraz z serbskimi kibicami.

Na wideo widać, jak kilkoro z nich wdało się w bójkę z jednym z pasażerów. Zgodnie z dopiskiem autora nagrania, mieli oni wyrzucić go z pociągu, napluć na niego oraz obrażać go. Ten zaś bardzo agresywnie nacierał na nich. Ostatecznie jednak nie udało mu się wrócić do środka. Kibice do pociągu, drzwi zamknęły się i mężczyzna został zmuszony do odpuszczenia. To kolejny incydent z udziałem fanów z . Wcześniej wywiesili rosyjskie flagi na meczu Serbia – Anglia, a przed tym spotkaniem doszło do bijatyki z udziałem pseudokibiców z obu państw.