13 lipca, 2024

Absurdalnie drogi film z udziałem Brada Pitta prezentuje swój tytuł i plakat

Absurdalnie drogi film z udziałem Brada Pitta prezentuje swój tytuł i plakat

Firma Apple nie szczędzi pieniędzy na swój wyścigowy projekt. Produkcja pełnometrażowa z udziałem Brada Pitta właśnie otrzymała plakat i pełen tytuł. Oficjalnie ogłoszono, że film, który zabierze nas na tory formuły 1 będzie nosił tytuł… F1. Tak po prostu.

Film, o którym mowa, napotkał liczne problemy. Jednak największe wrażenie robi jego budżet sięgający 300 milionów dolarów (z czego 130-140 milionów wydano na same prawa do marki F1). Za reżyserię odpowiada Joseph Kosinski (Top Gun: Maverick), a scenariusz przygotował Ehren Kruger. Producentami są: Jerry Bruckheimer, Dede Gardner, Lewis Hamilton, Jeremy Kleiner, Joseph Kosinski, Chad Oman i Brad Pitt.

Poza Bradem Pittem w obsadzie pojawią się: Damson Idris, Kerry Condon, Tobias Menzies, Javier Bardem i Sarah Niles. Głównym bohaterem opowiadanej historii będzie Sonny Hayes (Brad Pitt). To znany kierowca Formuły 1, który ścigał się w latach 90-tych ubiegłego wieku. Ze względu na wypadek, zrezygnował z dalszych wyścigów. Pewnego dnia Hayes otrzymał możliwość trenowania młodego kierowcy, Joshuy Pearce’a (Damson Idris).

Mając na uwadze, że za reżyserię odpowiada Joseph Kosinski, możemy spodziewać się naprawdę niezwykle wciągającego i widowiskowego seansu. Szykuje się Top Gun w wersji F1. Data premiery filmu F1 to 25 czerwca 2025 roku.

Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini.