13 lipca, 2024

Przyszłość Drągowskiego wyjaśniona: Umowa jest już ustalona

Przyszłość Drągowskiego wyjaśniona: Umowa jest już ustalona

W 2022 roku Bartłomiej Drągowski trafił do Spezii. Początkowo polski bramkarz był ważnym elementem wyjściowego składu, ale z czasem zaczął grać coraz rzadziej. W efekcie na początku tego roku został wypożyczony do Panathinaikosu Ateny.

I okazało się to strzałem w dziesiątkę. Polak był bardzo chwalony i rozegrał łącznie 16 spotkań, w których zaliczył sześć czystych kont. „Bóg wszedł w ciało Drągowskiego”, „Trzeba zatrzymać go za wszelką ” – Drągowski o krok od pozostania w Atenach. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz”.

Po zakończeniu sezonu pojawiały się pierwsze doniesienia na przyszłości Drągowskiego. Działacze włoskiego klubu mieli przyjąć tę ofertę. . W niedzielę nasz dziennikarz ujawnił kolejne dotyczące pozostania Drągowskiego w Grecji na stałe. Wydaje się, że wszystko jest już przesądzone.

„Kilka dni 'trochę’ się przedłużyło, ale dalej zdecydowanie najbardziej prawdopodobny scenariusz to wykupienie Bartka Drągowskiego przez Panathinaikos. Kontrakt jest dogadany, trochę się kluby przepychają, ale transfer nie wydaje się być zagrożony” – napisał na Twitterze.

Panathinaikos z Drągowskim w składzie zakończył zmagania greckiej Superligi na czwartym miejscu. Drużyna triumfowała również w Pucharze Grecji i dzięki temu weźmie udział w nadchodzących eliminacjach.