13 lipca, 2024

Ile zarobił Tomasz Biernacki, założyciel sieci sklepów spożywczych Dino?

Ile zarobił Tomasz Biernacki, założyciel sieci sklepów spożywczych Dino?

Tomasz Biernacki jest w ścisłej czołówce najbogatszych Polaków. W zestawieniu przygotowanym przez magazyn „Forbes” znalazł się na 2. miejscu z majątkiem wycenianym na… Jak donosi serwis dlahandlu.pl, pod koniec ubiegłego roku firma zatrudniła na podstawie umowy o pracę dyrektora operacyjno-administracyjnego. Wynagrodzenie tego stanowiska wyniosło…, z kolei dyrektor finansowy zarobił niemal dwa razy więcej – ponad …. Natomiast dyrektor działu kontroli zarobił ponad ….

Należy mieć na uwadze, że podane kwoty wynagrodzeń składają się z podstawowych oraz dodatkowych składowych. Według serwisu, zarząd spółki składa się z pięciu osób, w tym założyciela popularnej sieci sklepów, …. Okazuje się, że z tytułu zasiadania w organie nadzorczym spółki Tomasz Biernacki zarobił …. Natomiast pozostali członkowie rady otrzymali ….

Sieć sklepów założona ponad dwie dekady temu znalazła się na … miejscu w rankingu przychodów sporządzonym na początku stycznia bieżącego roku przez magazyn „Forbes”. Podkreślono, że w ubiegłym roku firma osiągnęła przychody w wysokości 19,80 mld zł. Wzrost roczny wyniósł 48,2 proc. Dodatkowo zaznaczono, że jest to największy wzrost wśród 10 największych sieci handlowych w Polsce.