20 lipca, 2024

Nadchodzi ReFantazio: jRPG w nowym zwiastunie z fabułą w roli głównej

Nadchodzi ReFantazio: jRPG w nowym zwiastunie z fabułą w roli głównej

Za kilka miesięcy zadebiutuje tytuł, który może zainteresować fanów turowych jRPG-ów, a zwłaszcza wielbicieli cyklu Persona. Przedstawiciele firmy ATLUS i studia Zero podzielili się nową fabularną zapowiedzią gry Metaphor: ReFantazio. Twórcy gier Persona 3, 4 i 5 przedstawiają Metaphor: ReFantazio – wyjątkowy fantastyczny świat, w którym twoja postać uda się na wyprawę razem z towarzyszką, wróżką Gallicą, by zdjąć klątwę z zaginionego księcia. Decyduj o swoim przeznaczeniu, zmierz się z lękami i przebudź uśpione w twoim sercu magiczne moce Archetype. Robiąc to, odblokujesz możliwość przekierowywania i łączenia zdolności unikalnych klas. Wzmacniaj więzi i buduj swoją drużynę, aby pokonać potężnych wrogów i odkryć prawdę o królestwie.

Główne cechy

  • Za dnia wypełniaj misje, przemierzaj lochy i szukaj skarbów.
  • Nocą wzmacniaj relacje, buduj więzi i rozwijaj cnoty.
  • Podejmuj mądre decyzje: dobre zarządzanie czasem to klucz do osiągnięcia celu.

„Gauntlet Runner” zabierze cię do odległych lochów i miast rozsianych po rozległym świecie. Odkrywaj piękne krajobrazy w oprawie porywającej muzyki, angażującego interfejsu i przerywników anime. Wyjątkowy system walki łączy rozgrywkę turową z czasem rzeczywistym zapewniając ekscytującą zabawę i wybory strategiczne. Personalizacja drużyny mocami Archetype pozwala wpływać na przebieg przygody. Tajemnicza i ekscytująca opowieść w świecie, w którym ludzie muszą walczyć z własnymi lękami. Dołącz do gry o wysoką stawkę w Royal Tournament. Czeka cię wiele godzin wciągającej eksploracji.

Gra Metaphor: ReFantazio trafi na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 i PC już 11 października 2024 roku. Za jakość i rzetelność powyższej treści ręczy Wojtini.